Podpora  Kmene

Kmen nabízí prostor pro váš růst, tvoření a příjemně strávený čas. Poskytujeme naše zázemí, jsme centrálou pro komunitu a pomáháme organizovat mnoho aktivit. Pokud se vám líbí co děláme, nebo vám Kmen přinesl do života něco dobrého, budeme vděční za příspěvky formou daru.

Vaše příspěvky nám pomáhají k tomu, aby byly naše aktivity udržitelné a mohli jsme nadále společně trávit čas, tvořit a růst. Energie a čas, které do Kmene investuje náš tým, byly prozatím vždy věnovány na dobrovolné bázi bez finanční odměny.

Rádi bychom centrum nadále rozvíjeli a nabídli jeho služby více lidem, a k tomu potřebujeme vaši podporu. Vaše peníze budou použity zejména na provozní náklady – na zaplacení nájmu za prostory a vylepšování výbavy centra.

Své dary nám můžete zaslat na bankovní účet našeho spolku s číslem 102871202/2250. Prosíme, uveďte do zprávy pro příjemce slovo “dar”.

Díky skvělé aplikaci Givt nás můžete podpořit také kdykoliv nakupujete na internetu. Nebude vás to stát nic navíc a my dostaneme darem několik procent z vaší útraty. Pokud byste nás takto chtěli podporovat dlouhodobě, můžete si stáhnout šikovné rozšíření do prohlížeče, tzv. Givtího pomocníka, který vás vždy upozorní, že se nacházíte na eshopu, skrze který nás můžete podpořit nebo vám takové eshopy označí při vyhledávání v googlu. Jednorázově můžete jít na stránky givt.cz, kde zadáte eshop, ve kterém nakupujete a Kmen jako organizaci, kterou chcete podpořit.

Za vaše dary vám předem děkujeme.
David, Iva, Marek a spolutvůrci