Komunita

O Komunitě

Vytváříme prostor pro komunitu srdečných lidí, kteří souzní s myšlenkou a hodnotami Kmene. Je-li je vám naše naladění blízké a Kmen si vás volá, tak vás rádi přivítáme na některé z našich komunitních nebo rozvojových událostí.

Komunita Kmene je tu od toho, aby se lidé stejné krevní skupiny mohli propojit, společně trávit čas, rozvíjet se, tvořit a spolupracovat. Najdete u nás přátele, přirozené učitele (kterým je každý z nás) a spolutvůrce.

Pokud jste se vydali na cestu sebepoznání a přejete si objevit svou podstatu, své poslání  a opravdové místo ve společnosti, pak u nás můžete najít bezpečný přístav a magické místo pro váš rozvoj. Podpoříme vás v tom, abyste si dovolili být plně sami sebou a přinesli své dary světu.

V Kmeni se snažíme být pravdiví a laskaví k sobě i k druhým a žít v takové míře autenticity, jaké jsme v danou chvíli schopni. Směřujeme ke svému plnému potenciálu, ale nesnažíme se o umělou dokonalost. Jsme obyčejní lidé, dokonale nedokonalí, každý ve své jedinečnosti a kráse.