Co nás čeká?

Užijte si Kmenový víkend plný obohacující vnitřní práce i pohody a radostných oslav. Čeká nás rituál rovnodennosti u ohně, kakaová ceremonie, mužský a ženský kruh, kontaktní improvizace, autentický pohyb, jóga a mnoho dalšího. Chceš oslavit přírodní svátek rovnodennosti a zároveň udělat velký krok k vnitřní harmonii? Nebo zažít jaké to je cítit celistvost v sobě a vcházet do vztahů z tohoto místa? Na Kmenovém víkendu dostaneš příležitost!

Rovnodennost je období rovnováhy světla a tmy nebo také mužské a ženské polarity. Nabízí nám možnost v sobě tyto stránky poznat a pocítit, co přináší jejich vyrovnanost a propojení. Víkendem se povine dobrodružná a léčivá cesta, která bude tematicky v souladu s přírodním děním. Využijeme energii tohoto období pro práci s naším nitrem a načerpání vnitřních zdrojů. Provedeme tě cestou k sebepřijetí, celistvosti a hojnosti. Odevzdáme staré kousky svého já a spojíme se se svou esencí. Vyladíme se tak, abychom žili spokojeně a přinášeli do světa to nejlepší ze sebe.

Jak to bude probíhat?

Celý program se ponese v lehkosti. Chceme se rozvíjet, ale zároveň si aktivity a společný čas prostě užít. Čeká nás pohodový víkend mimo ruch města a mezi srdečnými lidmi. Zázemí nám poskytne komunitní centrum Za Břehem a okolní příroda. Vařit nám bude naše skvělá kuchařka Jitka, která nám bude připravovat vegetariánské dobroty. Za drobný příspěvek bude možnost využít místní saunu a mezi programem se můžete vydat na procházku do okolí.

Pátek

17-18h Příjezd a ubytování

19:00 Zahájíme cestu úvodním kruhem, kontaktní improvizací a volnou zábavou. Začneme zlehka, ať si můžeme vydechnout po pracovním týdnu a seznámit se.

Sobota

8:00 Jóga se Sárou – Načerpáme zdroje a oporu pro další cestu.

10:00 Kakaová ceremonie – Navážeme hluboké spojení se sebou a posílíme láskyplný vztah k sobě. Setkáme se se starými částmi, které je potřeba odevzdat a uděláme k tomu první krok.

12:30 – 14:30 Obědová pauza, osobní volno

14:30 – 17:00 Muži a ženy se rozdělí – obě skupiny se budou skrze rozličné mužské a ženské aktivity ladit do své podstaty a hledat v sobě rovnováhu obou polarit a celistvost.

17:30 – 20:30 Propojení polarit a rituál rovnodennosti u ohně – celiství muži a celistvé ženy se setkají. Zažijeme zdravé, svobodné a láskyplné spojení našich kvalit. Program vyvrcholí očistným a oslavným rituálem u ohně. Spojíme se s hojností uvnitř i kolem nás.

20:30 – ??? Hostina, oslava, živá hudba, oheň, tanec, zpěv a co přinese duch okamžiku.

Neděle

10:30 – 12:00 Ukotvení a integrace zážitků skrze autentický pohyb a relaxaci s plasmově-frekvenčním přístrojem Quantaphi

13:30 – 15:00 Závěrečný kruh a sdílení

Organizační informace

MÍSTO: centrum ZaBřehem, Strážná u Lanškrouna, 1,5 h autem od Brna, ubytování ve sdílených pokojích

TERMÍN: 18.3. – 20.3. 2022

STRAVA: Vegetariánská, plná penze, začínáme večeří v pátek a končíme obědem v neděli, lze dohodnout diety

CENA:

• Zahrnuje program, ubytování i stravu

• Plná cena je 4300 Kč.

• EARLY BIRD: Při přihlášení do 27.2. je cena 3700 Kč.

• Místo na kurzu si rezervujete zaplacením zálohy 2200 Kč.

• Záloha je vratná pouze v případě zrušení akce z naší strany, avšak přenositelná na náhradníka.

KAPACITA: 20 účastníků

Volá tě tato akce?

Zažij to s námi! Po vyplnění přihlášky obdržíš email s dalšími informacemi. 
Za Kmen se na tebe budou těšit Marek, Iva, Sára, Kuba a David.