aktivace potenciálu

6.10. - 4.11. 2021

Měsíční intenzivní program pro 4 účastníky zaměřený na spojení s vaší přirozeností, vnitřní silou a vlastní hodnotou.

Pomůžeme vám ukotvit se v sobě a rozfoukat jiskru sebelásky, svobody a autenticity.

CO VÁM PROGRAM PŘINESE?

Opravdový růst

Nabídneme vám celostní program a vytříbené metody rozvoje. Vytvoříme bezpečný prostor, který spustí růstové procesy na všech rovinách vašeho života.

Spojení se sebou

Prohloubíte kontakt se svým nitrem, tělem a přítomností. Naučíte se zdravému přístupu k sobě a posílíte svou vnitřní stabilitu a klid.

Vztahy a prosperita

Díky dobrému kontaktu se sebou se zvýší kvalita vašich osobních vztahů i pracovního života a budete moci rozkvést do svého plného potenciálu.

Celkem získáte 8 individuálních sezení, 8 hodin skupinové práce a 4hodinový rituál.

Začínáme úvodním setkáním 6.10. a následují 4 týdny nabitého programu. Závěrečné setkání se koná 4.11.

METODY, KTERÉ VYUŽÍVÁME

Každý týden vás čeká individuální harmonizace s Quantaphi a terapeutická konzultace (termíny dle domluvy - podle vašich časových možností hned po sobě nebo v různé dny).

Ve čtvrtky od 16 do 18 hodin se konají skupinová setkání, při kterých budeme v léčivém poli vytvořeném Quantaphi pracovat s terapeutickým pohybem, meditací a imaginacemi. Třetí neděli zažijeme společný Rituál Jedinečnosti a poslední čtvrtek se koná závěrečné setkání.

VAŠI PRŮVODCI PROGRAMEM

marek

Mgr. Marek Hladík

Věnuji se psychoterapii, tanečně-pohybové terapii a provázím rituály. Mým posláním je pomáhat lidem na cestě ke spokojenému a naplňujícímu životu. Rád propojuji moderní psychoterapii a starobylou moudrost, což jde skvěle v práci s pohybem, imaginacemi a meditacemi. Více informací o mně můžete najít na mých webových stránkách http://www.marek-hladik.cz/

Ing. David Veverka

David ve své práci propojuje své technické vzdělání, cit pro posvátnou geometrii a vnímání energetického pole. K jeho vrozeným schopnostem dokonale zapadnul frekvenčně-plasmový přístroj Quantaphi, se kterým dokáže efektivně harmonizovat lidský organismus.

Cena programu je 10 000 Kč.

Kontakt a přihlášení

Neváhejte se nás na cokoliv zeptat.
Pro přihlášení a dotazy můžete využít tyto kontaktní údaje nebo formulář níže.